Berkay Özcan: Daha çok gol atmalıyım

UEFA Avrupa Konferans Ligi A Kümesi son maçında Başakşehir alanında İskoç takımı Hearts’i 3-1 mağlup etti. Müsabakanın akabinde turuncu-lacivertli takımın 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Berkay Özcan, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulundu. Kümesi önder olarak bitirdikleri için çok memnun olduklarını lisana getiren Berkay Özcan, “Çok memnunuz, kümeden çıkmak istiyorduk. Önder olarak çıktık, bu çok büyük bir muvaffakiyet. Artık devam edeceğiz. Son 16 çeşidine kaldık. Maçlarımız Mart ayında. Evvel lige konsantre olacağız. Sonrasında Mart ayında bakacağız” tabirlerini kullandı.

“İYİ BİR GRUBUMUZ VAR”

Takım olarak güzel çalıştıklarının altını çizen 24 yaşındaki orta saha oyuncusu, “Çok düzgün çalışıyoruz. İdmanlarda da o denli. Uygun bir grubumuz var. Hocamızla bir arada taktik olarak da çok düzgünüz. İnşallah bu türlü devam ederiz” biçiminde konuştu.

“DAHA ÇOK GOL ATMALIYIM”

İyi performansın yanı sıra skor katkısı yapmak istediğini lisana getiren Berkay, “Artık ben de daha çok gol atmalıyım. Daha çok konuma, 3’üncü bölgeye girmeliyim. Hocam da bu türlü söylüyor. Yalnızca yeterli oyun değil, goller de çok kıymetli benim için. İnşallah bu türlü devam eder” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir