CW Enerji Konya Tarım Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

ANTALYA (İGFA) – CW Güç, bu yıl 20.’si gerçekleştirilen Konya Tarım, Ziraî Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nda yerini aldı.

Fuar hakkında açıklamalarda bulunan CW Enerji Yönetim Kurulu Lideri Tarık Sarvan, ülkemizin çeşitli yerlerinde düzenlenen fuarlarda uzunluk göstermeye devam ettiklerini söyledi. Bu kapsamda 5-9 Mart tarihleri ortasında gerçekleştirilen 20. Konya Tarım, Ziraî Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’na iştirak sağladıklarını belirten Sarvan, “Fuarda tüm gücümüzle yer aldık. Fuar boyunca ziyaretçilerimize tarım bölümüne yönelik sunduğumuz tahlillerimizi anlattık. Fuar boyunca bizleri ziyaret eden dal paydaşlarımıza ve tüm iştirakçilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

PROJELERİMİZİ ZİYARETÇİLERİMİZLE BİR ORTAYA GETİRDİK

Son yıllarda kullanım alanı gitgide artan güneş paneli uygulamalarının pek çok alanda kullanıldığını söz eden Sarvan, CW Güç olarak bu alanda tarım dalına yönelik de projeler geliştirdiklerini kaydetti.

Sarvan, tarım dalına yönelik geliştirdikleri tahlillerle çiftçilerin ve tarım işletmelerinin verimliliğini artırmayı hedeflediklerini lisana getirerek, “Bu alanda da hem etraf dostu hem de maliyet açısından daha verimli sistemler sunuyoruz. Güneş gücü kullanılarak geliştirilen sistemlerimizle çiftçilerimizin yanındayız. Konya Tarım, Ziraî Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nda da hayata geçirdiğimiz projelerimizi ziyaretçilerimizle bir ortaya getirdik.” diye konuştu.

Sürdürülebilir güç ve etraf dostu teknolojiler konusundaki uzmanlıklarını tarım bölümüne yönelik geliştirdikleri eserlerle de sergilediklerini belirten Sarvan, yenilikçi yaklaşımları ile ziraî üretimi daha sürdürülebilir hale getirmek hedefiyle çalışmalarına devam edeceklerini de kelamlarına ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir